O ZNAČCE

 

Již více než 40 let je profesionální kosmetická značka Selvert Thermal zastoupena v mnoha prestižních kosmetických salonech, lázeňských centrech a kosmetických institutech po celém světě. Nabízí širokou škálu přípravků pro péči o pleť a tělo, včetně rituálů navržených tak, aby splňovaly nejnáročnější očekávání klientů. Neustálý výzkum a inovace hrají v naší DNA rozhodující roli, proto všechny naše kosmetické řady obsahují nejúčinnější, bezpečné a spolehlivé účinné látky, díky kterým dosáhnete bezchybné, zářivé a vznešené pokožky.

 

Objevte s námi Svět krásy a pohody Selvert Thermal, ve kterém pro nás hrajete rozhodující roli.

 

TERMÁLNÍ PRAMEN KRÁSY

 

Unikátní složkou všech přípravků Selvert Thermal je voda z termálních pramenů Pyrenejí a švýcarských Alp, kde po dešti následuje dlouhý proces filtrace, během které se dešťová voda obohatí o řadu stopových prvků a vytváří tak přírodní termální prameny. Tyto podzemní vody jsou mimořádně bohaté na ionty, jejichž přesné poměry příroda formovala po tisíce let.

Selvert Thermal, expert na výrobu kosmetiky, získal z termálních vod látky s regeneračními účinky, díky kterým dosahuje přirozené krásy pokožky a jasně viditelných výsledků. Kombinace vody z termálních pramenů Pyrenejí a švýcarských Alp tvoří nejlepší a zcela výjimečnou složku pro kosmetické účely. 

EST-OUEST CONSEILS Praha s.r.o., Biskupská 1140/6, 11000 Praha 1, IČO: 49623133 DIČ: CZ49623133

SKLADY: Truhlářská 20, Praha 1, Tel.: 211 221 726, PO–PÁ 9–17 HODIN